Kesintisiz bir başarı öyküsü...


Nimet Yılmaz ve Erol Yılmaz, 8 Aralık 1994’de Çisem Elektrik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’ni kurarlarken büyük bir hedefle yola çıktılar. Önce kendi evleri olan İzmir’de, daha sonrasında ise tüm Türkiye’de ses getirecek projeleri hayata geçirmek için var güçleriyle çalışarak, içinde bulundukları sektörün öncü, güvenilir ve lider kuruluşları arasında yer almaktı bu hedef…

Hedeflerine, beklediklerinden daha kısa bir sürede ulaştılar!

Bugün Çisem Elektrik, kurmuş olduğu örnek tesisler, imza attığı projeler ve daha da önemlisi sahip olduğu vizyonu ile kendi alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Deneyimli ve donanımlı kadroları ile ön inceleme, trafo, jeneratör, UPS merkezi kurma, dizayn ve projelendirme, malzeme temini, montaj, her türlü elektrik işleri, işletmeye alma ve standartlara uygunluğunun belgelenmesi konularında, üstlendiği tüm görevleri eksiksiz olarak yerine getiriyor. 

Ayrıca yurtiçi ve yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ederken, elektrik teknolojilerinin uygulanması konusunda herhangi bir prosese bağlı kalmaksızın ürettiği ekonomik çözümlerle dikkat çekiyor. Bu teknolojik birikim ise hem işverenlerine çok daha geniş bir yelpazeden seçim yapma imkanı sunmasını, hem de en doğru çözümü bulup uygulamasını sağlıyor.

Temel çalışma prensibi, müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede, en kaliteli ve etkin bir şekilde karşılamak olan Çisem Elektrik, teknolojik alt yapısını her geçen gün daha da güçlendirerek, sahip olduğu kalite standartları doğrultusunda yatırımlarına ve projelerine aynı hızla devam edecek!

Dün olduğu gibi, bugün ve gelecekte de…